דלג לחלק העיקרי

יצירה שיתופית של ידע בקהילות מוגברות טכנולוגיה

ילנה נפתלייב

עברית

הכינוס השנתי של מרכז מצוינות LINKS מציין השנה את סיום המענק ה-חמש שנתי של ה-I-CORE והאירוע החגיגי יתקיים בבית דניאל בזכרון יעקב, בנוכחותם של אורחים נכבדים מחו"ל וביניהם: 

Prof. Christopher Hoadley - Steinhart, NYU

Prof. Clark Chinn - Rutgers, NJ

מועד האירוע: 
28/12/2015 - 09:00
ב-28/12/15 מתקיים מפגש רבעוני של חוקרי LINKS (חוקרי PI). 
networked society
מועד האירוע: 
17/09/2014 - 09:00

בהמשך המסורת שהחלה עם הקמת המרכז, קהילת LINKS מתכנסת שוב למפגש מרתק של יומיים ובמהלכם יתקיימו הרצאות אורח, סדנאות ומפגשים סביב העשייה  הסינרגטית במרכז, הרעיונות החדשים ושיתופי הפעולה בין חוקרים.

מועד האירוע: 
13/10/2013 - 10:00
בהתרגשות גדולה ובשמחה אנו מזמינים אתכם ליטול חלק בכינוס LINKS הראשון, אשר מתקיים בימים ראשון ושני, ט'-י' בחשון ת
Cultivating a "Community of Learners"  - DR. Kate Bielaczyc

Prof. Katerine (Kate) Bielaczyc, Director, Hiatt Center for Urban Education, Clark University

Issues and challenges in studying learning communities: A conversation with an expert

Chair: Dr. Dani Ben-Zvi

פרופ' מיכל ירושלמי: פיתוח ספר אינטראקטיבי ללימוד מתמטיקה לצורך מחקר על מודלים של יצירה שיתופית של ספרי לימוד באיזה עולם או סביבה לימודית מורים יכולים להכשיר עצמם לסביבת העתיד? ד"ר ילנה נפתלייב במשותף עם Prof. Daniel Chazan U of Maryland שינוי נורמות הוראה ולמידה עם ספרים דיגיטליים – איך זה מתרחש בכתה? על נורמות, מדיניות ורגולציה של ספרי לימוד דיגיטלים: ניתוח השיח המשפטי והשיח החינוכי מחקר משותף בשתי דיסיפלינות עם פרופ' ניבה אלקין-קורן פיתוח ומחקר קוגניטיבי של מתמטיקה במימשקים חדשים

דר' ילנה נפתלייב

דר' ילנה נפתלייב היא פוסט דוקטורנטית באוניברסיטת חיפה. לילנה דוקטוראט מחוג לחינוך מתמטי באוניברסיטת חיפה ותואר שני במתמטיקה מאוניברסיטה ברוסיה.  הדוקטוראט של ילנה התמקד בלמידה עם ספרים אינטראקטיביים.

ילנה עבדה הרבה שנים כמפתחת ספרי לימוד וסביבות ממוחשבות במרכז לטכנולוגיה חינוכית וכמורה בבתי ספר על יסודיים בישראל וברוסיה. מחקרה של ילנה מתמקד בלמידה –הוראה עם ספרים אינטראקטיביים, תפקידים סמיוטיים של טקסט אינטראקטיבי, למידה עם אנימציות, עיצוב תכניות לימודים.