דלג לחלק העיקרי

יצירה שיתופית של ידע בקהילות מוגברות טכנולוגיה

עינת גיל

 • מוסד אקדמי: 
  אוניברסיטת חיפה
  טלפון קווי: 
  04-8847355 (החל מ-15:00)
  טלפון נייד: 
  1-647-5025342

  דר' עינת גיל

  עינת גיל היא פוסט דוקטורנטית ב- Fields Institute for Research in Mathematical Science   ובמחלקה לסטטיסטיקה ב- University of Toronto  ומובילה מחקר תוך שיתוף פעולה עם פרופ' .(OISE/UTJim Slotta​ המחקר משלב חשיבה סטטיסטית, למידה על ביג דאטה ועיצוב סביבת למידה בין-תחומית ואינטראקטיבית בכיתה חכמה עתירת טכנולוגיה - עבור תלמידי תיכון בטורונטו.

  את הדוקטורט עשתה בחוג לחינוך מתמטי באוניברסיטת חיפה בהנחיית דר' דני בן-צבי,  בו חקרה השפעה לאורך זמן של הלמידה על החשיבה הסטטיסטית של תלמידים, בסביבת למידה מבוססת חקר ועתירת טכנולוגיה.

  היא בוגרת המגמה לטכנולוגיות בחינוך באוניברסיטת חיפה (בהצטיינות יתרה) ובעלת מומחיות וניסיון רב שנים בעיצוב סביבות למידה המעודדות חקר ועתירות-טכנולוגיה. לשעבר חברת צוות בכירה במרכז למחקר ופיתוח של אורט, שם כתבה שלושה ספרים המשלבים טכנולוגיות בחינוך, ופיתחה כמה תכניות במסגרת הפקולטה לחינוך באוניברסיטת חיפה. בנוסף, לימדה בקורסים ובהשתלמויות למורים ורכזי תקשוב וליוותה יוזמות חינוכיות במחלקה ללימודי המשך.

  בשנה וחצי האחרונות מתגוררת עינת בטורונטו ושומרת על קשרים ושיתופי פעולה עם שתי קבוצות מחקר ב Links – של דר' דני בן צבי (Cool Connections) ושל פרופ' יעל קלי – בהקשר לעיצוב ופיתוח כיתת העתיד.