דלג לחלק העיקרי

יצירה שיתופית של ידע בקהילות מוגברות טכנולוגיה

ds News name header

Dr. Chris Hoadley at LINKS I-CORE
כנס LINKS הרביעי
כנס LINKS הרביעי

הכינוס השנתי הרביעי של LINKS הסתיים בהצלחה רבה!

Converging LINKS - LINKS I-CORE 4th Annual Retreat

בהצלחה ובאווירת חג של ממש התכנסו כמדי שנה כל חברי מרכז מצוינות LINKS למפגש של יומיים של הגות ומחקר משותף. הפעם הכינוס התקיים בפקולטה לחינוך למדע וטכנולוגיה בטכניון. במרכז הכינוס עמדה העבודה השיתופית על הטיוטות הראשונות של הספר "Learning in a Networked Society" המתגבש בימים אלו.

 

הכינוס השנה נערך במעמד ד"ר כריס הודלי (Dr. Chris Hoadley), פרופסור חבר בתכנית לטכנולוגיה ותקשורת חינוכית של אוניברסיטת ניו יורק (NYU). ד"ר הודלי השתתף באופן פעיל לאורך ימי הכינוס ושיתף אותנו בניסיונו הרחב בתכנית ה-cyberlearning של הקרן הלאומית למדעים בארה"ב (ה-NSF) ובתובנות שלו כמומחה בתחום עיצוב המדיה הדיגיטליים ללמידה.

 

בנוסף, מושב הפוסטרים היווה מקור לסקרנות והשראה. ארוחת ערב ייחודית חשפה את המשתתפים למהות הנגישות: "ארוחת חושים" של נגישות ישראל צפון, קבוצה הפועלת במסגרת עמותת "נגישות ישראל".  

 

בסיום הכינוס נערך טקס מענקי הצטיינות על שם יעקב דון ז"ל, בהנחיית ד"ר אורן גולן ובהשתתפות משפחת דון. המפגש עם המשפחה היה מרגש וחשוב ועל אף הנסיבות המצערות, גם משמח, שכן הוא היווה הזדמנות להעלות על נס את אופיו המיוחד של יעקב ואת עשייתו החינוכית והמחקרית. אנו, חברי המרכז, מקווים שבעתיד ימשיכו להתקיים מפגשים נוספים להיכרות ההדדית המתבקשת בין המשפחה למרכז LINKS, אליו השתייך יעקב כדוקטורנט.

 

החשיפה לעבודה המשותפת, הדיונים המעמיקים והליווי המקצועי הפכו את ההשתתפות בכינוס השנתי לחוויה מעשירה ומכוננת. 

תודה לכל מי שהגיע והשתתף. 

תודה לפרופ' אילת ברעם-צברי על האירוח בטכניון. 

ותודה גדולה לוועדה המארגנת: חני סבירסקי, אביב שרון, יעל בראל בן דויד, ד"ר אורנית שגיא, חנה מנור, פרופ' אילת ברעם צברי, פרופ' יעל קלי ודבי הוק.

 

כולנו מחכים לכינוס השנתי הבא!

לאתר הכינוס

למושב הפוסטרים