דלג לחלק העיקרי

יצירה שיתופית של ידע בקהילות מוגברות טכנולוגיה

ds News name header

מזל טוב לזוכי מלגות שטריכמן!

הענקת מלגות ע׳׳ש שרה וגרשון שטריכמן במגמה לטכנולוגיות בחינוך

ב- 13.5.2015 נערך טקס הענקת מלגות על שם שרה וגרשון שטריכמן במגמה לטכנולוגיות בחינוך, בחוג ללמידה, הוראה והדרכה של אוניברסיטת חיפה.

קרן המלגות על שם שרה וגרשון שטריכמן הוקמה ביזמת אגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה ופרופ' דני בן-צבי בשנת 2015, כדי לבטא את הרוח של משפחת שטריכמן, שרואה בחינוך כאמצעי מרכזי להשגה של עצמאות כלכלית ורוחנית, ולתרומה לחברה ולמדינה.

משפחת שטריכמן בחרה במגמה לטכנולוגיות בחינוך לשם מתן מלגות לתלמידי המגמה בזכות הישגיה האקדמיים יוצאי הדופן, הישגים שבזכותם המגמה נבחרה על ידי משרד החינוך והמועצה להשכלה גבוהה להוביל את מרכז המצוינות הישראלי לחקר למידה בחברת המידע (LINKS I-CORE).

כספי התרומה מיועדים להענקת מלגות הצטיינות במחקר ובפרויקט גמר, מנהיגות חינוכית טכנולוגית, ותרומה מעשית לקהילת המגמה. אנו בטוחים כי התרומה הנדיבה תסייע לאוניברסיטה להקים דור של תלמידים, חוקרים ואנשי מעשה מצויינים בתחום של טכנולוגיות למידה והוראה.

הסטודנטים הזוכים מתוך LINKS לשנת תשע"ה: חוה בן חורין אברמסקי, אושרה דואק, ד"ר יותם הוד וכרמית פיון. אנחנו גאים בזוכים על הישגם המרשים ומאחלים להם המשך עשייה פורייה!

לצפייה באלבום לכבוד טקס המלגות