דלג לחלק העיקרי

יצירה שיתופית של ידע בקהילות מוגברות טכנולוגיה

דר'

עברית
חוקרת בפקולטה לרפואה בגליל- אוניברסלית בר-אילן

ד"ר שרון זלוטניק היא מרפאה בעיסוק, חוקרת בתחום הקוגניטיבי, נוירופזיולוגי, מדעי העיסוק ותפקודי יום יום. עבודת הדוקטורט שלה עוסקת בהיבטים נוירופזיולוגיים והתנהגותיים של עיבוד חושי. כיום עוסקת בפיתוח תוכניות התערבות מבוססות על אסטרטגיות עיבוד מידע, עבור מתבגרים עם לקויות שונות.  

עינת גיל

עינת גיל היא 

ד"ר רומי מיקולינסקי היא חוקרת, מרצה וכותבת. עבודת הדוקטורט שלה הוקדשה לזיכרון, טראומה וצילום ונכתבה בחוג לספרות אנגלית באוניברסיטת טורונטו, שם גם לימדה בחוג לתרבות חזותית.

בין תחומי המחקר שלה נמנים עתיד הספרות והקריאה, השילוב בין מילים ודימויים, טקסטים וקודים, קהילות ויחידים בחברה המרושתת. בעבר עבדה במיזמי תוכן ואמנות רבים בישראל ובעולם, ביניהם וואלה, קשת אינטראקטיב, אניבום,​ סמנטינט, והיתה מנכ"לית מכון שפילמן לצילום​. כיום היא מרצה בחוג לתקשורת באוניברסיטת בן-גוריון ובבצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים.​

דוקטורנטית לשעבר בחוג למינהל עסקים - אוניברסיטת חיפה
נושא העבודה: שוקי מידע וחוללות עצמית בקבלת החלטות בהנחיית פרופ. שיזף רפאלי ודר' דפנה רבן

 

מרצה בחוג לניהול מידע וידע - אוניברסיטת חיפה
תחום הוראה: כלכלת מידע

 

דר' ילנה נפתלייב

דר' ילנה נפתלייב היא פוסט דוקטורנטית באוניברסיטת חיפה. לילנה דוקטוראט מחוג לחינוך מתמטי באוניברסיטת חיפה ותואר שני במתמטיקה מאוניברסיטה ברוסיה.  הדוקטוראט של ילנה התמקד בלמידה עם ספרים אינטראקטיביים.

ילנה עבדה הרבה שנים כמפתחת ספרי לימוד וסביבות ממוחשבות במרכז לטכנולוגיה חינוכית וכמורה בבתי ספר על יסודיים בישראל וברוסיה. מחקרה של ילנה מתמקד בלמידה –הוראה עם ספרים אינטראקטיביים, תפקידים סמיוטיים של טקסט אינטראקטיבי, למידה עם אנימציות, עיצוב תכניות לימודים.

דבי היא פוסט דוקטורנטית של מרכז המצויינות, המשתלמת במגמת הטכנולוגיות בחינוך באוניברסיטת חיפה. היא בוגרת המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה חברתית באוניברסיטה העברית. דבי חוקרת קהילות אתניות של ילידים, מהגרים וארגונים וולונטריים. במסגרת הלינקס היא עורכת מחקר עם ד"ר אורן גולן על קהילת מהגרי העבודה מהפיליפינים בישראל ושימושיהם ברשתות החברתיות באינטרנט. המחקר מתמקד בפייסבוק כמרחב שיתופי ללמידה קהילתית ויזמות תרבותית.