שירותי תרגום – מי יבצע לנו את התרגום ומדוע?

דיפדוף במילון

דניאל בדיוק סיים תואר ראשון בכלכלה ומנעל עסקים ורצה כעת לנצל את הדרכון הפורטוגלי החדש שלו וללמוד את התואר השני שלו באוניברסיטה נחשבת בלונדון. כדי להתקבל לאוניברסיטה היה עליו להציג מסמכי זיהוי וכן ציוני תואר, פסיכומטרי ועוד. לצורך תרגום המסמכים השונים הפרטיים והמקצועיים, שכר דניאל שירותי תרגום מסמכים מקצועי מחברת תרגום ותוך מספר ימים קיבל את המסמכים המתורגמים להעבירם לאוניברסיטה. הוא העביר את המסמכים הנדרשים וכיום הוא לומד לתואר שני באותה אוניברסיטה בדרך לקריירה מבטיחה וטובה. 

מי מבצע את התרגום עבורנו?

שירותי תרגום הינם שירותים פופולריים מאוד ויכולים לשמש אינספור אנשים פרטיים, גופים עסקיים, עיריות, מוציאים לאור ועוד. ברגע שנצטרך להציג מסמכים או מידע כתוב מסוים כראייה משפטית למשל במדינה זרה נצטרך שירותי תרגום.

אם נרצה לקבל שירותים רפואיים בחו"ל, סביר להניח שנצטרך תרגום מהיר ומקצועי של התיק הרפואי שלנו כדי שאותם רופאים בחו"ל יכירו היטב את ההיסטוריה הרפואית ומה הם יכולים לתת לנו או לא לתת לנו כדי לטפל בנו כמו שצריך. ישנם עוד מקרים רבים אחרים בהם שירותי תרגום יהיו חיוניים וכאן עולה השאלה מי מבצע את התרגום עבורנו? האם כדאי לתת לחבר שיודע אנגלית (או את השפה המבוקשת לתרגום) ברמה טובה מאוד או האם כדאי להשקיע מעט כסף ולשכור את שירותיה של חברת תרגום?

טעויות שיכולות להירגם כתוצאה מתרגום לקוי

התרגום צריך להתבצע בצורה מקצועית בהיבטים רבים: החל מידע, הבנה וכתיבה בשפה ברמת שפת אם וללא טעויות כלל. דרך ההיבט המקצועי – כלומר הכרת המונחים המקצועיים והניואנסים הקטנים באותו התחום עבורו נדרש התרגום (רפואי, משפטי, טכני וכו') ועד לרמת הכרת התרבות המקומית. תרגום לקוי עשוי להטות את הכף בבית המשפט, עשוי לגרום לרופאים לתת לכם תרופה שאסור לכם לקחת אותה או אפילו לגרום לכך שלא יקבלו אתכם ללימודים בחו"ל, לא יעבירו אתכם בגבול מסוים בין מדינות ועוד. 

שירותי תרגום מקצועיים

חברת מנשה בטיטו הינה חברה מקצועית ומנוסה בתחום מזה שנים רבות. החברה מעסיקה מתרגמים בשנות שונות: אנגלית, עברית, ערבית, צרפתית, ספרדית ועוד. כאשר העובדים הינם בעלי ניסיון בתחומים שונים: משפטי, רפואי, טכני, ספרותי ועוד. כך ניתן יהיה להתאים את השירות לפי הצרכים שלכם ולבצע את העבודה בזמן סביר, בצורה המדויקת ביותר וברמת האיכות הגבוהה ביותר. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והצעת מחיר מיוחדת ללקוחות חדשים.